Nurimk, Širdie.. pamilk save iš naujo♥

Savaitgalio saviugdos stovykla moterims 

"Nurimk, Širdie..pamilk save iš naujo♥"

2018 07 13-15 d. (penktad./sekmad.) kviečiame moteris į savaitgalio stovyklą "Nurimk, Širdie..", kurios tikslas ne tik atsigauti pasineriant į meditacines praktikas bei savianalizę stovyklos metu, bet ir sustiprėti bei išsinešti iš stovyklos visą paketą priemonių, kaip gyventi sąmoningai ramiai tekant kaip upė kiekvieną dieną.

Stovykla vyks kaimo turizmo sodyboje Trakų rajone, Aukštadvario seniūnijoje.

DOVANA STOVYKLOS DALYVĖMS!

Būti upe..

Upė nesijaudina, kai į ją kas nors meta kažką, ji ir toliau teka.. Upė nesijaudina, jei i ją kas įlipa murzinom kojom, ji nuplauna jas ir toliau teka..

Upė teka matydama krantuose daugybę patirčių..tačiau tylėdama ji toliau daro savo.. ji teka.. Kai upės paviršių talžo vėjas, ji trumpam pašiaušia savo bangas.. bet toliau daro savo..ji teka.. Upei dzin kas prie jos kranto ką sako ar rėkia, ji toliau teka..

Kartais žmogus ar bebrai bando statyti užtvanką upei, bet ji vis tiek randa plyšį ir toliau prateka.. Upė tekėdama sugeba išlikti švari nepaisant to kiek drumzlių pratekėjo..

Tekėdama upė savo keliu sugeba džiuginti kitus vien tuo, kad ji yra.. O kai kam upė yra namai.. Kai kas neišgyventų niekur kitur, tik upėje.. 

Upė vanduo...galinga jėga.. 

Žmogus irgi iš vandens.. To nepamirškim..

..ir.. Upė niekada nesustoja..

2017 05 04 Evelina Tamulaitienė


Kaip gimė idėja šiai stovyklai?

Evelina Tamulaitienė

Saviugdos lektorė, rebefingo trenerė

"Šios stovyklos idėja ir programa gimė rebefingo sesijos metu. Meditacijoje pradėjo lietis mintys, privalėjau užrašyti. O dabar žinau, kad viskas ne šiaip. Kviečiu nerti į savęs gylį kiekvieną moterį, kuriai jau metas atgaivinti Širdį ir prisiminti save."

Saviugdos stovyklos moterims 

"Nurimk, Širdie..pamilk save iš naujo♥"

 aprašymas ir programa

Ko gero su manimi sutiksite, kad gyvename perpildytoje šūkių, kaip tapti karaliene ir kaip suvilioti milijonierių rinkoje. Taigi, jeigu svajojate "nukabinti" milijonierių ir sėdėti rankas sudėjus išnaudodama kitus žmones, toliau galite neskaityti, nes ši stovykla ne jums.

Taigi, kam skirta stovykla? 

 • Moterims, kurios gyvena tikrą gyvenimą, augina vaikus, dirba arba ieško mylimo darbo, yra pasimetusios nuo buities ir rutinos, nesugeba suvaldyti savo kasdienybės, jaučia, kad yra išnaudojamos, o apie laiką sau bei "kas apskritai per daiktas ta meilė sau" apskritai negali būti nei kalbos. 
 • Ši stovykla skirta moterims, kurios nepaisant to, ką perskaitėte viršuje, nepaisant to, kad gyvenate įsisukusios, tarsi, pelės rate, tačiau viduje visada tikėjote, kad kažkas yra giliau, kad kažkas yra daugiau šiame pasaulyje nei greitai prabėganti savaitė, algos laukimas ar tuščias svajojimas apie niekada neišsipildantį gyvenimą. 
 • Ši stovykla skirta moterims, kurios tiki, kad yra stiprios viduje ir nenugalimos, tačiau pastaruoju metu jaučiasi, tarsi, būtų "išėjusios iš savęs", tarsi, suvokia, kad galima gyventi geriau, bet "kažkas už jas perėmė kontrolę". 
 • Taigi, šios stovyklos metu perimsime savo gyvenimo kontrolę į savo rankas. Susigrąžinsime tikrąją save sau bei išsinešime galingų autentiškų įrankių, kurie padės nepasimesti kasdienybės rutinos rate. Tikiu, kad po šios stovyklos keisis ir esminės gyvenimo užstrigusios situacijos, nes iš stovyklos grįšite sąmoningesnės, nepaisant to, kokios sąmoningos esate čia ir dabar, šiandien..
 • Tai stovykla - eliksyras sielai bundančiai Moteriai, Moteriai, einančiai sąmonėjimo keliu.

Stovyklos moterims "Nurimk, Širdie..pamilk save iš naujo♥" programa:


1 diena, 2018 07 13 (penktadienis)

18:00 val. atvykimas, susipažinimas, įsikūrimas (geriau atvykite nevalgiusios, kad vakarinės rebefingo sesijos metu gautumėte maksimalią naudą).

19:00 val. Rebefingas - sąmoningo kvėpavimo sesija. Trumpa paskaita apie rebefingą ir jo naudą + sesija.  Šią sesiją skirsime susiliejimui su ESME. Ši rebefingo sesija padės jūsų ląstelinei struktūrai susiderinti su ESMĖS energija. Įsisamoninę savo Esmę (AŠ ESU TAI), galime lengvai keliauti Kūrinijos matrica ir judėti kaip mintis didesniu nei šviesos greičiu. Tai nuostabi būsena. Šiame tikrovės sraute nėra jokių ribų ir suvaržymų, nebent patys tikėtume jų egzistavimu.

Rebefingo (sąmoningo kvėpavimo, gyvybės kvėpavimo, giluminio cirkuliacinio kvėpavimo) metu žmonės sąmoningai siekia gerinti savo gyvenimą, paleisti užstrigusius emocinius blokus. O taip nutinka, kai per stipriai tapatinamės su savo fiziniu kiautu ir per mažai - su ESME, energija, teikiančia kūnui gyvybę. Išvalyti energetiniai kanalai leidžia vykti gražiems gyvenimo įvykiams. Išsilaisvinę iš užstrigusių emocinių blokų ir išplėtę sąmonę patenkame į bendrąjį mūsų būties lauką ir leidžiamės nešami Vienovės tėkmės.

21:00 - iki ryto. Pokalbiai, laisvas laikas, miegas.

2 diena, 2018 07 14 (šeštadienis)

08:00 - 09:30 val. Rebefingo - sąmoningo kvėpavimo sesija su meilės sau prisipildymo intencija. Šią rebefingo sesiją skirsime meilės sau prisipildymui. Atsineškite širdies skaudulį, mes jį iškvėpuosime, o vietoj to prisipildysite meile, išmoksime jos generuoti kiek tik norime. Te užstrigę emociniai blokai jūsų kūne atlaisvina vietą sveikatai, laimei ir džiaugsmingam gyvenimui.

Pirmiausia, pamilę save ir žinodami, kas tai yra meilė, sugebėsime mylėti ir kitus. Mylėti iš tikrųjų. Tai nuostabi būsena. Šiame tikrovės sraute nėra jokių ribų ir suvaržymų, nebent patys tikėtume jų egzistavimu. Prisiminusio meilę sau žmogui gyvenimas tampa lengvesnis ir šviesesnis.

09:30 - 10:00 val. pusryčiai.

10:00 - 11:00 val. AŠ, MYLINTI SAVE: LAIMINGA AŠ = LAIMINGA APLINKA.

 • Gilinimasis į asmenybės giluminius lygius. 
 • Senų, sustabarėjusių, ribotų įsitikinimų programų laužymas. 
 • Praktinės dirbtuvės:
 • Valerijaus Sinelnikovo meilės sau sugrąžinimo metodas.

11:00 - 12:00 val. Svajonių žemėlapio piešimas.

12:00 - 13:30 val. pietūs, pokalbiai, laisvas laikas.

13:30 - 15:00 val. AŠ, MYLINTI SAVE: LAIMINGA AŠ = LAIMINGA APLINKA.

 • Kaip gyventi klausant savo Širdies bei kaip įstoti į savo tėkmės su Širdies balsu gyvenimo kelią, kaip pasiimti iš gyvenimo autentiškus, būtent man skirtus įvykius, santykius, situacijas.

Praktinės dirbtuvės:

 • Laisvasis kūrybinis rašymas, intencija: "Aš mylima ir mylinti". 

15:00 - 15:30 val. pertrauka. Arbata, kava, vanduo, užkandžiai, bendravimas.

15:30 - 17:00 val. Praktikų pagal Širdies dienoraštį aptarimas.

 • Praktiniai užsiėmimai: Širdies dienoraščio pildymas. 
 • Kiekviena moteris gaus po saviugdos knygą, parengtą pagal psichologijoje plačiai žinomos introspekcijos  (savistaba) taikymą - asmeninį "Širdies dienoraštį".

17:00 - 18:00 val. pokalbiai, laisvas laikas.

18:00 - 19:30 val. vakarienė + laisvas laikas.

19:00 - 22:30 val. kubilas, pirtis, mergaitiški pokalbiai.

22:30 - iki sekančio ryto poilsis.

3 diena, 2018 07 15 (sekmadienis)

08:00 - 09:30 val. Ryto pokalbis + rebefingo sesija (sąmoningas kvėpavimas). Šią rebefingo sesiją skirsime čakrų subalansavimui bei savo kūno negalavimų suvokimui.

09:30 - 10:00 val. pusryčiai, bendravimas, laisvas laikas.

10:00 - 11:00 val. savęs suderinimas su aplinka ir savasties tėkme. 

 • Ho'o pono pono metodo praktinis užsiėmimas.

11:00 - 12:00 val. Nuoskaudų paleidimas. Diskusijos. 

 • Praktinis užsiėmimas taikant Sedonos metodą.

12:00 - 13:00 val. pietūs.

13:00 - 15:00 val. Tapymo terapija "Nurimk, Širdie..". 

 • Praktinis užsiėmimas: nurimusia širdimi liesime mintis akrilu ant drobės tiesiog tai, kas yra čia ir dabar.. Paveikslą galėsite parsivežti namo, kaip ypatingos savo būsenos priminimą.

15:00 - 16:00 val. Išlydėtuvių į gyvenimo kasdienybę save sustiprinanti diskusija, tema: "Aš stipri, gili, nenugalima, mylinti moteris: pagalba kaip gyventi kiekvieną dieną iš naujo atrastai tikrajai AŠ".

 • Praktinis užsiėmimas: Autentiško žurnalo sudarymas, kurį išsivežusios visada po ranka turėsite įrankį, kuris leis išlaikyti sąmoningumą, gyventi vadovaujantis intuicija bei savo Širdies keliu.

Praktinis užsiėmimas: Tongleno meditacija, su padėkos intencija savaitgalį supusioms moterims, įsižeminimas.

16:00 - 17:00 val. bendra nuotrauka, išvykimas. 

Įdomu sužinoti daugiau apie stovyklos lektorę?

Kita informacija apie stovyklą:

Kaina ir kas į ją įskaičiuota:

 • Pilna stovyklos kaina: 250,00 EUR (su įsk.PVM) (išrašomos sąskaitos-faktūros).
 • AKCIJA: stovyklos kaina registruojantis iki 2018 06 10 dienos: 200,00 EUR (su įsk. PVM).
 • Stovyklos kaina nedalijama, t.y. tam, kad gautumėte maksimalią naudą, dalyvaujama pilnai visoje stovyklos programoje.
 • Stovyklos kaina mokama visa iš karto.
 • Į stovyklos kainą įskaičiuota mokymų programa, 2 nakvynės kaimo turizmo sodyboje, pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai, vanduo, kava, arbata visos stovyklos metu, priemonės praktiniams užsiėmimams, tapymui, saviugdos knyga "Širdies dienoraštis", kubilo, pirties pramogos.
 • Įsigydami bilietą į stovyklą "Nurimk, Širdie.." Jūs patvirtinate, kad tai padarėte sąmoningai, laisva valia ir esate susipažinęs su stovyklos organizavimo tvarka bei programa, su kuria sutinkate. Pinigai už bilietus negrąžinami. Tačiau, pasikeitus jūsų planams, jūs visada galite bilietą perparduoti kitam asmeniui ar padovanoti. Jūsų įsigytas bilietas gali būti užskaitytas kitam asmeniui, jeigu iš savo el. pašto, kurį nurodėte registracijos metu, atsiųsite mums savo patvirtinimą apie pasikeitusį stovyklos dalyvį. Bilieto užskaitymo kitam dalyviui sąlygos galioja iki prasidedant stovyklai.

Kita informacija

Stovyklos lektorė, trenerė ir organizatorė: Evelina Tamulaitienė, UAB Berklis.

Ką pasiimt su savimi? - Į stovyklą tereikia atvažiuoti pačiai ir pasirinkti drabužius pagal save. Visu kitu bus pasirūpinta. Tiek maistas, tiek nakvynė, tiek užsiėmimai bei priemonės. 

Atsivežkite tiesiog norą nuraminti savo širdį.

DIDELIS PRAŠYMAS stovyklos metu nevartoti alkoholio ir rūkalų, nutildyti telefonus.

Maistas stovyklos metu bus paruoštas skanus ir energingas, mėsos nebus.

Jau dabar priimama registracija ir apmokėjimas už stovyklą. Jei dėl kokių nors priežasčių stovykla neįvyktų (būna visko žmonėms), pinigai, kas be ko, Jums bus grąžinami pilnai.

REKVIZITAI APMOKĖJIMUI:

GAVĖJAS: UAB "Berklis"

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT657290000013467109, Bankas: AB Citadele bankas

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

ELEKTRONINIS DOVANŲ KUPONAS

Įteikite bilietą į stovyklą mylimai moteriai kaip VARDINĮ DOVANŲ KUPONĄ!

 • Stovykla moterims "Nurimk, Širdie" - gali būti ypatinga DOVANA tavo pažįstamai moteriai, kuria gali būti MAMA, ir ŽMONA, ir SESUO, ir DRAUGĖ, ir KOLEGĖ, ir DARBUOTOJA. Ši stovykla tinka visoms moterims.
 • Jeigu ketinate padovanoti moteriai bilietą į stovyklą "Nurimk, Širdie", registracijos formoje PAŽYMĖKITE, kad jums reikalingas DOVANŲ KUPONAS. Jį paruošime dalyvės, kurios vardą ir pavardę nurodėte registracijos formoje vardu.

Kaip registruotis ir apmokėti?

 1. Užpildykite registracijos formą su dalyvio kontaktiniais duomenimis, kurią rasite apačioje (mokėtojas gali būti kitas asmuo).
 2. Apmokėkite aukščiau pateiktais rekvizitais į jums patogią banko sąskaitą stovyklos bilieto mokestį: jei mokėsite iki 2018 06 10 dienos, kainos akcija 200,00 EUR, o jei mokėsite nuo 2018 06 11 dienos kaina: 250,00 EUR. 
 3. Jeigu reikalinga išankstinio apmokėjimo sąskaita - faktūra, įrašykite specialiame laukelyje savo įmonės, individualios veiklos ar verslo liudijimo rekvizitus. O pilną sąskaitą - faktūrą (su numeriuku) gausite stovyklos pradžios fakto dieną.
 4. Jeigu reikalingas ELEKTRONINIS DOVANŲ KUPONAS, tiesiog registracijos formoje pažymėkite, kad Jums yra reikalingas dovanų kuponas. Mes jį paruošime užregistruotos dalyvės vardu ir pavarde. Papildomame laukelyje galite nurodyti el. pašto adresą, kuriuo pageidaujate, kad atsiųstume elektroninį DOVANŲ KUPONĄ. 

REGISTRACIJA

Užpildykite registracijos formą.

Kontaktai

Stovyklos organizatorė, lektorė, trenerė:

Evelina Tamulaitienė

+37065521188 (jei neatsiliepiu, rašykite sms arba el.paštu)

evelina.tamulaitiene@gmail.com

LinkedIn