Mokymų programa              "Savirealizacijos paieškos"

Oficialu:
UAB Berklis mokymų projekto "Verslodara" vardas pakeistas į "Savirealizacijos paieškos" vardą.

Kas tai yra savirealizacijospaieskos.lt kursai online?

Tai savirealizacija, mylima veikla, mylimas darbas, laukiami pirmadieniai, svajonių realizavimas!

Kam skirti "Savirealizcijos paieškos" mokymai?

 • Žmonėms, kurių netenkina jų dabartinės pajamos.
 • Žmonėms, kurie norėtų turėti papildomą veiklą.
 • Žmogui, kuris gyvena su kažkuo tik todėl, kad tas kažkas jį išlaiko. Dažnai toks žmogus sako: "Jei ne jo/-jos alga, jei pati/pats galėčiau save išlaikyti, eičiau į visas keturias puses, tikrai negyvenčiau su tuo žmogum". Mokymai tiems, kurie nori tapti savo gyvenimo šeimininkais ir priklausyti nuo savęs.
 • "Savirealizacijos paieškos" skirta žmogui, kuriam trūksta drąsos realizuoti save ir gyventi savo gyvenimą.
 • Tiems, kurie turi savo veiklą, "Savirealizacijos paieškos" projektas atvers platesnes veiklos galimybes, padės jūsų veiklai tapti matoma rinkoje.
 • Patogu tiems, kurie nori mokytis nuotoliniu būdu ir gauti vebinarų video įrašus.

 • "Savirealizacijos paieškos" projektas - pirmoji pagalba žmogui, kuris nori pasitikti pirmadienius su šypsena.
 • Tai projektas, padėsiantis atrasti savyje mėgstamą veiklą ir paversti ją realiu verslu.
 • "Savirealizacijos paieškos" padės nepasiklysti veiklose ir imtis drąsos bei ryžto įgyvendinti savo svajonę.
 • Čia nariai bendrauja su tokiais pačiais kaip jie, norinčiais, augančiais, tobulėjančiais, siekiančiais.

 • "Savirealizacijos paieškos" projektas padės visiems, kurie nori save identifikuoti mylimoje veikloje ir paversti ją realiu verslu, tačiau tam niekada neturėjo laiko, drąsos arba tam trukdė dar "n" priežasčių.
 • Šie mokymai tiks jaunam žmogui, kuris nežino, kuo užsiimti gyvenime, kuriam širdis kalba viena, šeimos nariai - kita, žmogus pasimetęs.
 • Šie mokymai pasitarnaus ir karjerą pasiekusiam žmogui, turinčiam tvarkingą buitį, "statusą", šeimą, tačiau.. viduje jis nesijaučia laimingas.

Savirealizacijos ir verslumo projektas savirealizacijospaieskos.lt - seminarai internetu (vebinarai) padės jums, jeigu Jūs ten, kur dabar esate, jaučiatės lyg ne savo vietoj.

"Savirealizacijos paieškos" projekto studentės Aurelijos atsiliepimas:

Kaip atsirado "Savirealizacijos paieškos" mano gyvenime?

Jei manęs paklaustum, kas gi yra šie kursai, atsakyčiau - tai yra pagalys, norintiems išlipti iš upės, kurioje plaukiame. O plaukti pasroviui, su mase, taip patogu. Ir jei pats nenori, tu neišlipsi. Tuo labiau, kad plaukti pasroviui mūsų kartą mokė pradedant nuo darželio, mokykloje jau tėvai aiškiai davė nuorodą, mokykis gerai, kad rastum gerą samdomą darbą. Apie mylimą savo veiklą kalbos net nebuvo.

7 metai studijų universitete pramankštino smegenis, nurodė kryptį į savo srities geriausias įmones, nes žinios koncentruotos ne į specialybę, bet į teoriją, į aukštąją matematiką ir fiziką, kurių realiam gyvenime panaudoti nėra kur. Dar studijuojant išsipildė svajonė - patekau dirbti į norimą įmonę, o bedirbant perėjau į vieną stipriausių pabaltijos šalyje mano srities įmonių. Po to vyras, vestuvės, paskola, namas. Po kurio laiko vaikai. Viskas kaip suplanuota ir tada, kada suplanuota. Atrodo, viskas kaip turi būti, ir gana neblogai.

Bet nebūtų vaikai mums Dievo dovanos. Auginant pirmąjį, net sąžinė graužia, "aš čia sėdžiu namie, atostogauju, valstybė mane išlaiko, reikia skubėti į darbą". Ir papuola į rankas knyga pavadinimu "Velniop viską, imk ir daryk" . Po kelių puslapių lyg žaibas, pabudimas iš sapno, suvokimas kas įdomu tiek man, tiek mano vyrui, ką mes, amatiško mokam, kuo galėtume padėti kitiems ir kas teiktų mums malonumą - tai kiemo įsirengimas. Iš savo klaidų jau prisimokėm, prisipraktikavom, dar tėvų kiemukas praktikai ir išsibandymui. O paskui paprastai, viena žinutė į mamų forumą, pirma klientė. Ir tada suvokiau, kas yra mylima veikla - tu vaikštai kaip ant sparnų, galvoji, planuoji, tave tai "veža". Naktį susapnuoji sprendimą, visą laiką tame ir tai tokia laimė, kuri prilygsta įsimylėjimui.

Ir tada atrandu "Savirealizacijos paieškos" mokymus. Kaip tik tuo panikos momentu, kai aš pasimetusi, kuria čia veikla užsiimti, tuoj į darbą terminas, o aš nenoriu. Taip nenoriu, kad persiduoda vaikams, mažoji taip serga, kad darželio praktiškai nelankom. O aš degu noru dar paauginti ją. Ir štai viskas susitvarko, prasitęsiu motinystės atostogas, vyra raminu kad keliem mėnesiam, o širdy noriu visiems metams..

"Savirealizacijos paieškos" paskaitos vyksta, bet viena, antra pamoka, ir nėra konkretumo, nėra verslo plano rašymo pamokos, nėra teorinių žinių, tik savianalizė. Protas jaučia įtampa, laikas bėga. Rezultato nėra. Mokytoja Evelina Tamulaitienė ramina, "neskubėk". Savianalizė, darbas su savimi, blokų valymas, pasamonės galia ir pan... Ir vis nervinuosi, kada kada... Vienu momentu nurašau savo 5 metų mylimą veiklą, imuosi išsibandyti save kitoje. Ir daug dirbu su savimi. Darau Evelinos paskirtus namų darbus, analizuoju save, skaitau nurodytas knygas, kurios su verslu, atrodo, nieko bendro neturi. Kadangi aš jau ,,pabudusi,, atėjau į šiuos mokymus, man ši mokymosi metodika priimtina. O vyras vis spaudžia laukia greito rezultato, verslo plano, ir kasdien primena, kad artėja terminas grįžimo į darbą.

Ir vieną dieną ateina nušvitimas, aiškumas. Atgaunu ramybę, nustoju skubėti, spausti save. Susirašau iš dangaus nukritusias idėjas, planą. Mėgaujuosi kiekviena diena, kiekvienu man atsiųstu užsakymu, laiminu kiekvieną klientą, ir pastoviai esu dėkinga. Dėkinga aukštesnėm jėgom, kurios kasdien man siunčia stebuklus, dėkinga, kad turiu nuostabių bendraminčių "Savirealizacijos paieškos"  dėka, dėkinga Evelinai Tamulaitienei už įkvėpimą, savo pavyzdį. Dėkinga, kad šiuo metu dar nebėgu į darbą, laviruoju tarp laiko vaikams ir mylimai veiklai. Dėkinga, kad galiu keltis 4 ryto padirbėti, galiu numigti dieną, galų gale galiu valgyti, kada noriu, o jei neturiu noro dirbti, nedirbti. Dėkoju kasdien ir stengiuosi nesukti galvos, kaip bus toliau. Jei reikės, nusiųs mane aukštesnės jėgos į samdomą darbą, tai tam bus tikslas, ženklas ir žinau, tai bus laikina. Gyvenimas toks įdomus, kai pradedi nusiimi visuomenės uždėtus akinius, kai praregi plačiau. Kai suvoki visatos dėsnius. Kai žinai, kad tu pati kuri savo gyvenimą, mintimis, žodžiais, darbais. Ir viso to žinojimo mokykla "Savirealizacijos paieškos" projekte.

Kaip lengva plaukti pasroviui su visais, tau nereikia galvoti, žinai, kad dirbsi, paskui skurdi pensiją laukia, paskui neįdomi senatvė. O dar kaip tie plaukiantieji pasroviui mėgsta traukti tave atgal! "Būk tokia, kaip mes, vesk vaiką į darželį, eik į darbą, vergauk". Taip, mes esame vergai savanoriai. Leidžiame mus išnaudoti, o darbdaviai taip suįžūlėjo, kad net tavo asmeninis laikas tampa jų - viršvalanžiai, laiškai po darbo, skambučiai atostogų metu ir pan.

Bet plaukti pasroviui tikrai kažkam galbūt patogiau. Tu neesi atsakingas už save. Kiti nuspręndžia, kiek tu laiko būsi darbe, kada atostogausi ir pan.

Žinai, jei tu tingi, tai neik čia mokytis. Tikrai bus šokas, suvokus savo atsakomybę už savo gyvenimą. Ne vyras, ne žmona, ne tėvai, bet tu pati/pats "pieši" savo gyvenimą. Ir koks jis bus priklauso tik nuo tavęs.

Dar dažnas atėjęs mokytis į "Savirealizacijos paieškos" kursus gali tikėtis, kad nieko nereikės daryti, tiesiog mokytoja nurodys kelią. Deja, dirbti reikia labai daug ir su savimi. Mokytoja yra stipri įkvėpėja, tavo idėją, kryptį gali padėti išauginti, bet bloga naujiena - dirbti teks daug, ir pačiam. Ir tokių dalykų suvoksi apie save, kad ne visi jie bus malonūs...

Su linkėjimais pabusti

Aurelija ir mylima veikla "Aplinkos harmonija"

Prenumeruokite naujienas:

Mes spaudoje:

Vaikystėje vaikams bandoma įdiegti nuo pat mažumės daugumą manierų dažnai tiesiog pamirštant jų pačių kūrybingumą. Mokykloje prasideda pažymiai. Vaikas ir paauglys turi atitikti tam tikrus standartus. Tada prasideda studijos per kurias asmuo bando sukurti save, kad būtų patrauklus darbdaviams. Tuomet dažnai vietoj savęs realizacijos atsitinka taip,...

Detali mokymų programa:

Your Title

This is where your text starts. You can click here and start typing. Quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam.

Paskutinis žingsnis prieš regisrtuojantis - MINI TESTAS: Ar Tau reikia "Savirealizacijos paieškos" projekto? - Atsakyk sau į klausimą: Ar mėgsti pirmadienius? :) Ko reikia, kad prisijungti prie "Savirealizacijos paieškos" projekto? Pirmiausia, būtina susitarti su savimi ir nuspręsti: "Jau laikas. Noriu. Noriu gyventi sau skirtą SAVO gyvenimą".