Rebefingo sesija Kaune su meilės šypsenos intencija | 2018 02 12 18:30 - 20:30 Kaunas

12/02/2018

Mielieji, esate laukiami rebefingo sesijoje: 2018 02 12 d. 18:30 val. "Šviesos namai" (antras bromas/įvažiavimas nuo Kęstučio g.), Kaunas, Gedimino g. 26b (antras aukštas, durys tiesiai).

Visi žinome, kad šypsena - galingiaugia bedravimo priemonė. Nuoširdi šypsena siunčia informaciją apie palankumą, meilę, savitarpio supratimą, saugumą. Dėl to sutikę šiltą ir mylinčią šypseną, atsipalaiduojame ir sumažiname savo uždarumo, įtampos, savisaugos lygmenį. Kai mums siunčiama šypsena, ji palaimingai veikia beveik kiekvieną mūsų kūno sistemą.

Taigi, šį vakarą rebefingo sesiją skirsime vidinės šypsenos intencijai. Juk šypsena, nukreipta į save, padeda pajausti sau pačiam pagarbą, išreikšti gyvenimui padėką. Mes galime žavėtis ir džiaugtis tuo, kad mūsų kūno dalys taip gerai atlieka savo darbą. Šiuolaikinėje visuomenėje ir taip per daug paplitusi neapykanta pačiam sau bei savęs nuvertinimas. O šie dalykai, kaip žinia, žmogų veikia  neigiamai, o taip pat paveikia ir žmogaus likimą, socialinę, ekonominę padėtį. Prieš daugelį sunkių susirgimų dažnai žmogus patiria ilgalaikes neigiamas emocines būsenas. Savęs niekinimas ir neapykanta dėl neteisingo auklėjimo, nepakankamai meilės, nevykusios praeities yra galingiausios ardomosios programos, kurios sukelia alkoholizmą, skurdą, nusikaltimus arba siekį kompensuoti nevisavertiškumą (išsigalvotą) valdant, per turtą.. Bet, jei žmogaus vidus skurdus, nelaimingas, piktas, pavydus, pilnas pagiežos, tokiam žmogui turtai niekada nesuteiks laimės ir pasitenkinimo. Toks gausos dėsnis.

Todėl taip svarbu darbas su savimi. Rebefingas - vienas greičiausių būdų emociniams  užstrigusiams kamščiams šalinti. Kvėpavimo sesija dedikuota meilės šypsenai, nukreiptai į save padės prisipildyti vidinio džiaugsmo ir harmonijos.

Besišypsanti aura saugo mus nuo negatyvių kitų žmonių vibracijų. Besišypsančios auros laukas padeda neigiamą energiją transformuoti į teigiamą gyvybinę jėgą. Jei kyla pyktis, besišypsanti energija padės jums šypsotis šiai emocijai, kol ji virs gėriu. Išmokę naudotis šia technika, išmoksite naudoti šią jėgą neapykantai transformuoti į meilę, nusivylimą - į ryžtingumą, baimę - į kilnumą.

Rebefingas - tai cirkuliacinis giluminis kvėpavimas, pranajogos forma. Kvėpavimas - tai jėga, kuri išjudina kiekvieną kūno sistemą. Užslopintos emocijos sukelia ligas. Vėliau jos išsiveržia, kūnas turi jas išmesti. Dabartis negali vystytis, jeigu praeityje buvo užslopintos emocijos. Po truputį išvalomas kūnas nuo užslopintų emocijų bagažo. Užuot skausmingai reagavus į aplinkos poveikį žmogus pradeda suprasti priežastis ir tampa sąmoningesnis (Heyda, 2000).

Rebefingo poveikis žmogui:

  • Emocinės būsenos harmonizavimas;
  • Praeities paleidimas;
  • Jėgų ir energijos antplūdis;
  • Įžvalgumas ateities perspektyvoms;
  • Asmenybės augimas (evoliucionavimas);
  • Sveikatos pagerėjimas;
  • Svorio harmonizavimas.

Į rebefingo sesiją atvykite patogia apranga, nevėluokite. Jeigu atvyksite į "Šviesos namus", kilimėlis, pledukas, pagalvėlė bus vietoje. Tačiau, jei turite savo, atsineškite savo.

Atlygis: savanoriška auka.

Trukmė: iki 2 val.

Dalyvių skaičius ribotas (dėl kokybiškos sesijos).

Rebefingo sesijoje negali dalyvauti asmenys, turintys širdies stimuliatorius ir asmenys, vartojantys antidepresantus.

BŪTINA REGISTRACIJA: www.inspire.lt