Rebefingo sesija Kaune - skausmo paleidimo intencija | 2018 02 18 18:30

18/02/2018

Paleisime skausmą.. Kviečiu: 2018 02 19 d. 18:30 val. "Šviesos namai", Kaunas, Gedimino g. 26b (prie Gedimino g. 26 namo eiti/įvažiuoti siauru įvažiavimu tiesiai pro vartus, kairėje namas, antras aukštas, durys tiesiai).

Rebefingas - sąmoningas kvėpavimas padeda suvokti, kad viskas, kas nutinka mums gyvenime, nutinka mūsų pačių labui. Net skausmas.. Tik suvokę patirtos kančios ir skausmo prasmę, ramiai galėsime ją paleisti.

Rebefingas - tolygu sąmoningumui. Kai žmogus sąmoningas aiškiai suvokia savo gyvenimo įvykių priežastis. Atsineškite į kvėpavimo sesiją skaudulį. Mes jį suvoksime, suvokę iškvėpuosime ir paleisime.

Kvėpuodami suvokiame, kad visada esame laisvi. Laisvi rinktis gyventi be skausmo bagažo ir kančios. Suvokiame, kad viskas tiesiog vyksta ir mes plaukiame su įvykių tėkme.

Sąmoningai kvėpuodami, sužinome, kad mums nieko nereikia daryti, nereikia niekaip reaguoti į gyvenimo įvykius. Mums nereikia vertinti, suprasti, taisyti ar kontroliuoti. Nereikia priešintis ar stengtis ką nors pakeisti. Galime tiesiog leisti, kad viskas būtų taip, kaip yra. Galime leisti sau būti tokiems, kokie esame. Galime leisti kitiems žmonėms būti tokiems, kokie jie yra. Nereikia priešintis, teisti ar prisirišti. Juk, kai liaujamės priešintis, kai nutraukiame prisirišimo saitus, kai nustojame reaguoti, mumyse atsiveria tyro suvokimo erdvė, mes jai irgi atsiveriame ir štai tada pabundame. Pabundame laisvi, pabundame tikruose savo Esybės namuose, prisiliečiame prie tikrosios savasties, prie savęs begalinio, nesibaigiančio, amžino..

Sąmoningas kvėpavimas - rebefingas nuramina sąmonę. Juk tik, kai sąmonė tyra ir rami, galime išvysti tikrovę be iliuzijos, galime pamatyti tikrąjį save. Rebefingas dovanoja galimybę pažinti tikrąjį save. Tai ne tik aukščiausias kvėpavimo praktikos tikslas, tai viso gyvenimo prasmė - pažinti save ir matyti aplinką be iliuzijos, be klaidingų įsitikinimų.

Rebefingas - tai cirkuliacinis giluminis kvėpavimas, pranajogos forma. Kvėpavimas - tai jėga, kuri išjudina kiekvieną kūno sistemą. Užslopintos emocijos sukelia ligas. Vėliau jos išsiveržia, kūnas turi jas išmesti. Dabartis negali vystytis, jeigu praeityje buvo užslopintos emocijos. Po truputį išvalomas kūnas nuo užslopintų emocijų bagažo. Užuot skausmingai reagavus į aplinkos poveikį žmogus pradeda suprasti priežastis ir tampa sąmoningesnis (Heyda, 2000).

Rebefingo poveikis žmogui:

  • Emocinės būsenos harmonizavimas;
  • Praeities paleidimas;
  • Jėgų ir energijos antplūdis;
  • Įžvalgumas ateities perspektyvoms;
  • Asmenybės augimas (evoliucionavimas);
  • Sveikatos pagerėjimas;
  • Svorio harmonizavimas.

Į rebefingo sesiją atvykite patogia apranga, nevėluokite. Jeigu atvyksite į "Šviesos namus", kilimėlis, pledukas, pagalvėlė bus vietoje. Tačiau, jei turite savo, atsineškite savo.

Atlygis: savanoriška auka.

Trukmė: iki 2 val.

Dalyvių skaičius ribotas (dėl kokybiškos sesijos).

Rebefingo sesijoje negali dalyvauti asmenys, turintys širdies stimuliatorius ir asmenys, vartojantys antidepresantus.

BŪTINA REGISTRACIJA: www.inspire.lt