Rebefingo - sąmoningo kvėpavimo sesija 2017 12 18 - meilės sau pripildymo intencija

18/12/2017

Gruodžio 18 d. pirmadienį, 18:30 val. esate kviečiami į rebefingo sesiją Kaune, Šviesos namuose, Gedimino g. 26b (antras aukštas, durys tiesiai).

Pačiame pasiruošimo šventėms šurmulyje išdrįsime nurimti ir šią rebefungo sesiją skirsime meilės sau prisipildymui. Atsineškite širdies skaudulį, mes jį iškvėpuosime, o vietoj to prisipildysie meile, išmoksime jos generuoti kiek tik norime. Te užstrigę emociniai blokai jūsų kūne atlaisvina vietą sveikatai, laimei ir džiaugsmingam gyvenimui.

Pirmiausia, pamilę save ir žinodami, kas tai yra meilė, sugebėsime mylėti ir kitus. Mylėti iš tikrųjų. Tai nuostabi būsena. Šiame tikrovės sraute nėra jokių ribų ir suvaržymų, nebent patys tikėtume jų egzistavimu. Prisiminusio meilę sau žmogui gyvenimas tampa lengvesnis ir šviesesnis.

Rebefingo (sąmoningo kvėpavimo, gyvybės kvėpavimo, giluminio cirkuliacinio kvėpavimo) metu žmonės sąmoningai siekia gerinti savo gyvenimą, paleisti užstrigusius emocinius blokus. O taip nutinka, kai per stipriai tapatinamės su savo fiziniu kiautu ir per mažai - su ESME, energija, teikiančia kūnui gyvybę. Išvalyti energetiniai kanalai leidžia vykti gražiems gyvenimo įvykiams. Išsilaisvinę iš užstrigusių emocinių blokų ir išplėtę sąmonę patenkame į bendrąjį mūsų būties lauką ir leidžiamės nešami Vienovės tėkmės.

Rebefingas - tai cirkuliacinis giluminis kvėpavimas, pranajogos forma. Kvėpavimas - tai jėga, kuri išjudina kiekvieną kūno sistemą. Užslopintos emocijos sukelia ligas. Vėliau jos išsiveržia, kūnas turi jas išmesti. Dabartis negali vystytis, jeigu praeityje buvo užslopintos emocijos. Po truputį išvalomas kūnas nuo užslopintų emocijų bagažo. Užuot skausmingai reagavus į aplinkos poveikį žmogus pradeda suprasti priežastis ir tampa sąmoningesnis.

Rebefingo poveikis žmogui:

  • Emocinės būsenos harmonizavimas;
  • Praeities paleidimas;
  • Jėgų ir energijos antplūdis;
  • Įžvalgumas ateities perspektyvoms;
  • Asmenybės augimas (evoliucionavimas);
  • Sveikatos pagerėjimas;
  • Svorio harmonizavimas.

Į rebefingo sesiją atvykite patogia apranga, nevėluokite. Jeigu atvyksite į "Šviesos namus", kilimėlis, pledukas, pagalvėlė bus vietoje, savo neštis nereikia.

Atlygis: savanoriška auka.

Trukmė: iki 2 val.

Dalyvių skaičius ribotas (dėl kokybiškos sesijos).

Rebefingo sesijoje negali dalyvauti asmenys, turintys širdies stimuliatorius ir asmenys, vartojantys antidepresantus.

BŪTINA REGISTRACIJA www.inspire.lt

Artimiausios rebefingo sesijos:

2018 01 08d. 18:30 val. "Šviesos namai", Kaunas, Gedimino g. 26b.

2018 01 15d. 18:30 val. "Šviesos namai", Kaunas, Gedimino g. 26b.

2018 01 22d. 18:30 val. "Šviesos namai", Kaunas, Gedimino g. 26b.

2018 01 29d. 18:30 val. "Šviesos namai", Kaunas, Gedimino g. 26b.