Naujų metų sutikimas sąmoningų bendraminčių rate ĮKVĖPTAI su INSPIRE

27/12/2017

Palikę visa, kas  netikra.. Nersim į save.. Atskleisti tikrąjį save išdrįsim.. Tokių kaip aš - savų - rate.. Čia nėra smerkimo.. čia nėra "gerk, ko negeri, kažkoks nenormalus gal?".. Čia tie, kurie patys kuria savo likimą, kurie siekia pažinti save, kurie žino savo norus, o ne horoskopai.. kurie siekia Dievo (ne tai, ne sekta :)).. Čia tie, kurie apsvaigę nuo gyvenimo, o ne nuo intoksikantų.. Ir jei tai Tu, skaityk toliau..

Mielieji,

Esate kviečiami pasitikti naujus metus kitaip - sąmoningų bendraminčių rate ĮKVĖPTAI be svaigalų.

Kokiam žmogui skirtas šis renginys? -

  • Žmogui, kuris per pastaruosius naujų metų sutikimus bet kuriame svaigalų pilname būry jautėsi ne savo vietoje;
  • Žmogui, kur, jei anksčiau naujuosius sutiktavo prie TV naujametinio žiburėlio ir žiūrėdamas įrašytas TV laidas su prikrautu maisto ir alkoholio stalu užmigdavo dar nesulaukęs fejerverkų;
  • Žmogui, kuriam visa aukčiau aprašyta naujų metų sutikimo patirtis jau nebeatrodo patraukli;
  • Žmogui, kuris pagalvojęs apie naujų metų sutikimą taip, kaip aprašyta aukščiau, dabar pirma mintis kyla: "O, Dieve, ir vėl ta nesąmonė, geriau jau nešvęsiu..";
  • Žmogui, kuris nešvenčia naujų metų, nes jo nevilioja aukščiau paminėtas šventimo scenarijus;
  • Žmogui, kuris domisi saviugda ir jaučiasi lyg balta varna masėj..;
  • Žmogui, kuris suvokia, kad čia susirinks sąmonėjimo keliu žengiantys bendraminčiai;
  • Žmogui, kuris domisi saviugda daugiau nei atsitiktinis citatų skaitymas Facebook'e.


Štai toks žmogus, atėjęs į šį renginį nepasigailės. Visi kiti nusivils ir spjaudysis ilgai kalbėdami "Kur aš čia papuoliau?":))

Taigi, mielas žmogau, jeigu aukščiau parašytame tekste nors vienoj vietoj radai save ir Tau tai surezonavo, susipažinki su numatoma renginio programa, kuri gali plėstis vietoje pagal poreikį.

NAUJŲ METŲ SUTIKIMAS ĮKVĖPTAI SU "INSPIRE" 

RENGINIO DATA: 2017 12 31 19:00 - 2018 01 01 ..? val. (kol turėsime įkvėpimo..)

RENGINIO VIETA: Jogos studija "Bodhi", Jurbarko g. 2A, Kaunas 47183.

RENGINIO PROGRAMA:

19:00 - 19:30 val. Atvykimas, įsikūrimas, vaišių stalo pasiruošimas.

19:30 - 21:00 val. rebefingo sesija (sąmoningas kvėpavimas) su intencija "Visų sričių gausos manifestavimas 2018-iesiems".

21:00 - 22:00 val. vaišės, laisvos diskusijos, pokalbiai.

22:00 - 24:00 val. Žaidimai "Į save" (knygų žaidimas, atisitiktinės vietos knygose atvertimas bei interpretacija garsiai sau, laisvas kūrybinis rašymas "Mano svajonės ir kaip aš pasieksiu savo svajones 2018-aisiais?", dalijimasis tikromis istorijomis "Aš ir faktiškai patirti stebuklai mano gyvenime".

24:00 val. Sveikinimai, apsikabinimai.

Po 24 val. muzika, šokiai, vaišės, diskusijos, pokalbiai bendraminčių rate (neribotai, kol turėsim įkvėpimo).

Vakaro metu dalyviai bus apdovanoti įrankiu naujiems metams, vedliu, padedančiu gyventi Širdimi - vakaro organizatorės ir autorės knyga "Širdies dienoraštis".

Kviečiame atsinešti kažkokį patiekalą ar gaiviųjų gėrimų sau, būtų gerai, jei tai nebūtų iš mėsos. Vakaro organizatorė pavaišins savo firminiu žaliavalgišku tortu. Vakaro metu alkoholio vartojama nebus. Būsime apsvaigę nuo įkvėpimo gyventi ir žaisti šį kūrybingiausią žemėje žaidimą - GYVENIMAS.

Kaina: 11,00 EUR/1 asm.

Galima pervesti į UAB Berklis sąskaitą, galima atsiskaityti vietoje. Rekvizitai:

http://www.inspire.lt/kontaktai/

Ar vaikai šiame renginyje dalyvaus? - Mielieji, ir pati turiu dukrytę paauglę, tad suprantu visus, kurie turite vaikučių. Tačiau, kaip skaitėte aukščiau, vakaro programa sudaryta suaugusiems, tai laikas, kuris bus skirtas sau dar stipresniam augimui, dar stipresniam įkvėpimui eiti sąmonėjimo keliu, juk, kai jūs būsite stipresni sąmoningume, laimingesni bus ir jūsų vaikučiai. Ši programa gimė rebefingo meditacijos metu labai neplanuotai, visiškai prieš renginį :)) Tad šiais metais paprašysiu atvykti be vaikučių, bet, jei matysime, kad renginys patiks, kitiems metams suplanuosime viską iš anksčiau ir pagalvosime dėl specialaus užsiėmimo renginio metu vaikams. Dabar tiesiog, atsiprašau, fiziškai nespėjau suorganizuoti kas užsiimtų su vaikais.

Registracija būtina: http://www.inspire.lt/l/nauju-metu-sutikimas-ikveptai

REGISTRACIJA