Edvino istorija, ką davė rebefingas ir taip pozityviam ir laimingam žmogui

27/11/2019

Iš pradžių pasidomėjęs apie rebefingą pagalvojau ar man to reikia? Galvojau - saviugda ir taip užsiimu, klausau mokymų, skaitau knygas, gilinuosi, analizuoju save. Protą ir energetiką jau išsivalęs (dėl energetikos tai galvojau taip jau bent kol nenuėjau į pirmą sesiją) prieš keletą metų įvairiomis metodikomis, gyvenu ramų, gerą, laimingą gyvenimą iš savo vidaus. Papasakojau dar apie rebefingą tėčiui, nes jis norėjo kažokių pokyčių gyvenime, norėjo susitvarkyti savo vidų ir t.t, bet čia jau kita istorija. Tai ir sugalvojome vis dėlto pabandyti ir nuvykti pas tave, nes viskas atrodė labai išsamiai paaiškinta, todėl sukelia patikimumo ir pasitikėjimo jausmus. O tave atradau per Martyną Driuką, jo internetiniame puslapyje. Kodėl pasirinkau būtent tave? Todėl, nes tu vienintelė buvai viską aiškiai apibrėžusi, turėjai savo internetinį puslapį ir viskas pasirodė labai aišku ir paprasta, todėl nepamaišė ir nemaišo dar atstumas retkarčiais atvykti iš Klaipėdos ir Vilniaus :)

Neturėjau jokių problemų gyvenime ateidamas į pirmąją rebefingo sesiją, buvau ir esu sveikas, laimingas, besidžiaugiantis gyvenimu ir kiekviena diena žmogus, todėl sugalvojau tik pabandyti ir pažiūrėti kokį poveikį tai turi.

Nebuvo baisu ateiti į pirmąjį užsiėmimą, nes tavo aiškus išaiškinimas internetiniame puslapyje ko tikėtis, ko laukti ir kas gali būti, suteikė ramybės jausmą.

Po pirmosios rebefingo sesijos įspūdžiai labai geri. Pamačiau, kad dar viduje buvo įvairių užstrigusių emocijų, energijų ir džiaugiuosi, kad užteko būtent man tik to vieno karto kai teko labiau paplušėti ir viską išsivalyti. Vėliau viskas lengvėjo, lengvėjo kol tapo visai lengva :) Kaip ir minėjau anksčiau, protas jau buvo išvalytas, o energetikoje, viduje kažkas dar buvo užstrigęs vis dėlto.. :)) Po pirmosios sesijos pajaučiau didesnį energijos antplūdį, kūnas ir organizmas nepavargsta dirbant fizinius darbus.

Po daugiau rebefingo sesijų pajaučiau pokyčių labiau savo vidiniame pasaulyje. Pasidarė dar nuostabiau gyventi. Jaučiu dar didesnę laisvę, meilę sau ir žmonėms, džiaugsmą, pozityvą, laimę, ramybę, dėkingumą, gerumą. Tiesiog nuostabi vidinė būsena, "švari" galva, aštrus, stiprus loginis mąstymas. Pajaučiau didesnę proto galią, kaip galiu jį įvaldyti, kad jis paklustų man. Santykiai ir taip buvo su visais labai geri, bet dabar dar labiau vertinu santykius ir stengiuosi juos gerinti. Ne į temą, bet pasikeitė ir muzikos skonis truputį.. :)) Pradėjau klausyti Mocarto, Bethoveno ir tokios tematikos muzikos ir labai patinka.. :D

Labiausiai patinka pokytis, kad dar labiau ir lengviau galiu valdyti savo protą, jo galią ir nukreipti tinkama linkme taip kaip aš noriu, o ne jis man aiškintų su savo įsikišimais, kad nori skanėsto, patinginiauti ar dar kažko.. Taip pat labai patiko pokytis, kad gyventi tapo lengviau, gyvenime atsirado toks lengvumas, sunku ir paaiškinti, tiesiog gyveni, bet lengviau.

Papildomi pamąstymai: labai ačiū tau, Evelina, kad atlieki tokį darbą ir padedi žmonėms susitvarkyti savo vidų, paleisti visas nuoskaudas ir "nesąmones" ką prisidirbome per gyvenimą, ačiū, kad darai pasaulį gražesnį ir geresnį. Siunčiu didelį dėkingumą ir pozityvą! :) O kas dar nebandėte rebefingo, bijote, nedrįstate, tai pasitikėkite Evelina, jos profesionalumu, viską paaiškins, pagelbės ir tikrai viskas keisis tik į gerą. :)