Aš - už iliuzijos

18/02/2018

Kartais mane apima siaubas nuo minties, kad aš nieko neturiu tikro. Kad aplink tik iliuzija. Koks aš tikrasis AŠ? - Koks aš už iliuzijos, kurią sukūrė mano protas mano akyse? 

Visiškai sutinku su Dan Brulė (visame pasaulyje žinomo sąmoningo kvėpavimo mokytojo) žodžiais, jog kol mūsų sąmonė yra drumsta ir valdoma ego, kol joje siaučia bangos ir plaukioja nešvarumai, kol ji nerimsta veikiama baimės, pykčio ir troškimų, tol ja pasitikėti negalima.

Susidaro įspūdis, kad čia ir yra atsakymas, kodėl kartais, atrodo, toks geras žmogus, tačiau ekstremalioje situacijoje pasielgia neplanuotai/netikėtai žiauriai. Nustebina blogaja prasme. O kas, jei mes to žmogaus tikrojo AŠ niekada nei nepažinojome? Kas, jei jo protas dirba tobulai ir yra manipuliacinių kaukių kūrimo virtuozas? 

Pažinti tave nuogą, pliką iki tavo tikrosios Esybės gelmių.. Žmogau, žmonės, kuriuos sutiksiu savo kely, noriu pažinti jus iki jūsų Esybės plikumo. Be kaukių. Be apsimestinių statusų. Pažinti tiesiog tikrąjį tave.

Rebefingas - greituoju būdu pašalina užstrigusius kamščius, kurie susidarė nuo įvairių patirtų negatyvių situacijų. Rebefingas - išjudina viską, kas buvo nuguldyta tyliai į pasąmonę, kas kūrė mūsų netikrą gyvenimą, kas padėjo kurti klaidingus įsitikinimus.

Nulis. Pradėkim savo Esybės gyvenimą šiandien iš naujo, nuo nulio. Pradėkim gyventi ant švaraus balto lapo. Ar tai įmanoma? Viskas, ką gali žmogus įsivaizduoti, įmanoma. Neįmanomą sukuria protas.